در حال بارگیری...


لزوم طراحی سایت شرکتی

لزوم طراحی سایت شرکتی به منزله داشتن دفتر کار برای هر برندی می باشد که آدرس آن در فضای گسترده اینترنت می باشد و دارای یک مکان فیزیکی مشخص نیست، اما با وجود همین فضا در اینترنت می توان کالا یا خدمات ارائه شده توسط شرکت را به مشتریان عرضه کرد. یک رزومه از کارهای شرکت، توضیح فعالیت های شرکت، نحوه برقراری ارتباط با شرکت، گالری تصاویر و دیگر موارد لازم در سایت شرکت قرار می گیرد. برای داشتن یک وب سایت پویا و خلاق باید در طراحی سایت شرکتی تصویری از برند شرکت خود را ارائه دهید تا تصویری از برند شما در ذهن مشتریان شکل بگیرد. 
 

ضرورت طراحی سایت شرکتی

ضرورت طراحی سایت شرکتی این می باشد که شما با این کار یک مکانی مشخص برای نشان دادن محصولات خود دارید و اگر خدمات ارائه می دهید می توانید خدمات خود را از این طریق به مشتریان نمایش دهید، در واقع یک راه ارتباطی بین شما و مشتریان می باشد. با داشتن عکس های متنوع از کالا یا خدمات شرکت می توانید تصویرسازی مشخصی در ذهن مخاطب داشته باشید و جذابیت های کار خود را برای مشتری نمایان می کنید. از این رو انتخاب تصاویر باید با دقت انجام شود و در عکاسی باید دقت شود که عکس های مناسب انتخاب شود و از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
مخاطبان شما میزان کیفیت کار شما را به واسطه طراحی سایت شرکتی، تحلیل می کنند؛ همچنین رتبه و جایگاه شما را از نظر حرفه ای بودن و از نظر نوع برنامه نویسی از طریق سایت شما تشخیص می دهند. پس طراحی سایت شرکتی برای جذب کردن مخاطب ها تاثیر زیادی دارد و باید این کار با دقت انجام شود. 
 
 برای داشتن یک سایت مناسب که باعث جلب توجه مشتریان شود شما مجبور هستید هزینه کنید؛ در حال حاضر شرکت های زیادی کار طراحی سایت شرکتی را انجام می دهند و با هزینه های خیلی پایین برای شما یک سایت طراحی می کنند اما باید در نظر بگیرید که همیشه صرفه جویی کردن نتیجه خوبی را در پی ندارد. مدیر شرکت برای طراحی سایت شرکتی خود باید مقداری هزینه کند و یک مبلغ مناسب را برای این کار بپردازد، سایت شرکتی هویت برند و فعالیت های شما را به نمایش می گذارد، در نتیجه باید توقع مشتریان را در نظر داشته باشد.البته طراحی سایت شرکتی با قیمت پایین مردود نمی باشد اما در صورتی که سایت ارزان داشته باشید سطح توقع مشتریان شما نیز پایین خواهد بود. توصیه می شود اگر قصد طراحی سایت دارید مبلغ منطقی را بپردازید تا یک سایت مناسب و کارآمد را داشته باشید. 

تبلیغات توسط سایت شرکتی

بسیاری از شرکت ها و برندها در شبکه های اجتماعی رایج مانند تلگرام و اینستاگرام، خدمات و محصولات خود را ارائه و معرفی می کنند و از این طریق برای خدمات خود تبلیغات می کنند اما ضرورت طراحی سایت شرکتی به منزله نماد برای شرکت شما می باشد و شما از این طریق می توانید خود را در بین مخاطبان قرار دهید، سایت شرکت به عنوان نماینده شما می باشد، یقیناً این کار در شبکه های اجتماعی صورت نمی گیرد. 
 
 در نظر بگیرید شما می خواهید از سابقه و فعالیت های یک شرکت خاص مطلع شوید، اولین چیزی یک به ذهن شما می رسد این است که نام شرکت را در اینترنت جستجو کنید و ببینید این برند سایتی برای معرفی خود دارد یا نه؟ پس ضرورت طراحی سایت شرکتی در اینجا مشخص می شود. صرفاً داشتن تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای معرفی و باقی ماندن در بازار کافی نمی باشد.لزوم طراحی سایت شرکتی این است که کاربر با ورود به صفحه شما از نوع فعالیت های مطلع شود و اطلاعاتی را  در حوزه کاری شما به دست آورد. سایت باید به گونه ای طراحی شود که کاربر با ورود به سایت از نوع طراحی گرافیک( UI ) و تجربه کاربری (UX)  به کسب وکار شما پی ببرد.