در حال بارگیری...

 

 

وب سایت برای چه کسانی یا شرکت هایی مورد نیاز می باشد؟

با توجه به اینکه هیچ شخصی یا شرکت و سازمانی بدون هدف کسب و کاری را انجام نمی دهد ، پس می توان گفت همه ی آنها نیازمند داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود هستند.امروزه بهترین راه گسترش اطلاعات اینترنت می باشد که فقط کافی است از طریق نام وب سایت خود اطلاعات کامل از شرکت خود را انتشار داد.با توجه به اینکه  بیشتر مردم  برای جستجو محصولات یا خدمات خود از اینترنت استفاده می کنند. یکی از دلایل اینکه کسب کار شما نیاز به یک وب سایت دارد این است که به کسب و کار های کوچک و بزرگ اعتبار می دهد.ساخت و طراحی سایت بهترین راه برای تکمیل طرح بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد. 

 

 

دامنه چیست ؟

دامنه نام منحصر به فردی است که وب سایت شما می تواند داشته باشد ، که متشکل از چند قسمت می باشد که با نقطه (دات) از هم جدا می شود . قسمت اول www  که ماهیت آدرس می باشد و قسمت دوم نام دامنه که شما انتخاب می کنید و قسمت سوم پسوند دامنه می باشد.

www.dahatu.net

 

 

تفاوت سایت داینامیک و سایت استاتیک چیست؟

به طور کلی دو نوع وب سایت وجود دارد که عبارتند از :

- وب سایت های استاتیک 

در این نوع وب سایت ها کاربران فقط می توانند محتویات داخل وب سایت را مانند یک بروشور یا کاتالوگ اینترنتی ببینند. اغلب شرکت ها یا افراد در گذشته که معمولا محصولات ، خدمات ویا محتویات شان در حال تغییر نمی باشد ویا بروز شدن وب سایت برایشان چندان مهم نمی باشد عموما این نوع وب سایت ها را سفارش می دهند. البته بعضی از قسمت های وب سایت با پرداخت هزینه ای جداگانه قابل تغییر می باشد.چنانچه فقط می خواهید در فضای اینترنت باشید تا مشتریان شما را بهتر بشناسند می توانید چینین وب سایت هایی سفارش دهید.در ضمن با سایت های ارزان قیمت استاتیک نمی توان رتبه خوبی در موتورهای جستوجو بدست آورد. 

- وب سایت های داینامیک یا پویا

در نقطه مقابل سایت های استاتیک ، سایت های داینامیک توسط خود صاحب وب‌سایت ( کارفرما ) قابل مدیریت و بروز‌رسانی می‌باشد.  این بروز رسانی می‌تواند شامل اضافه‌نمودن و ویرایش صفحه ، مشاهده سفارشات و مدیریت محصولات و‌صدها امکانات دیگر که خود شما می توانید آن را انتخاب نمایید. به‌طور خلاصه در چنین وب سایت هایی بعد از زمان طراحی وب سایت تنها رفع‌مشکلات احتمالی و‌سفارش بخش های جدید با ما در تماس خواهید بود ، چرا که خودتان می‌توانید تمامی کارها را به صورت آنلاین‌ در هر نقطه ای تغییر بدهید. رتبه‌بسیار عالی و داشتن تعداد صفحات نامحدود در اینترنت از مهمترین مزایای چنین وب سایت‌هایی می باشد.

 

 

داهاتو از چه تکنولوژی برای طراحی سایت استفاده می کند؟

کلیه وب سایت های شرکت داهاتو ۱۰۰% دستنویس می باشد و از هیچگونه سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس و جوملا و سیستم های مشابه استفاده نشده است و کلیه کدنویسی ها با زبان  asp.net و c# توسط برنامه نویسان خبره تیم داهاتو انجام میشود. همچنین در پیاده سازی، بانک اطلاعاتی قدرتمند Microsoft SQL Server مورد استفاده قرار می گیرد، این ترکیب سرعت درخواست های سمت سرور را به حداقل می رساند که فریم ورک پیاده سازی شده هم از لحاظ سرعت لودینگ و هم از نظر امنیت در بالاترین سطح قرار دارد.