در حال بارگیری...

طراحی سایت در تهران | طراحی وب سایت | طراحی سایت

شرکت طراحی سایت داهاتو تمامی مناطق تهران را در زمینه طراحی سایت تحت پوشش می دهد.
دوستانی که به‌ طراحی سایت در تهران  نیاز دارند کافی است با ما‌ از طریق شماره 02144373924 تماس تلفنی یا فرم‌ ارسال پیام که در‌ صفحه تماس با ما در وبسایت داهاتو ذکر شده در‌ تماس باشند و از مشاوره رایگان کارشناسان ما برای طراحی مناسبترین وب سایت کسب و کار خود استفاده کنند.

انواع طراحی سایت در تهران

۱- طراحی سایت شرکتی در تهران

شرکت های مختلفی برای معرفی خدمات یا محصولات خود ، بیوگرافی شرکت ، عکس ها ، رخدادها و هر اطلاعاتی که مد‌نظر شرکت مربوطه می باشد برای ارائه به بازدیدکنندکان‌ می‌توانند در وب سایت شرکتی خود بارگزاری و به معرض نمایش قرار‌دهند.
 

۲- طراحی سایت پزشکی در‌ تهران

پزشکان مختلف ، کلینیک‌ها ، مطب ها و... می توانند برای معرفی خدمات ، بیوگرافی ، عکس ها و نمونه خدمات خود‌ و‌ همچنین‌اطلاع‌رسانی‌های پزشکی ، مقاله ها و اخبار مهم و کلی اطلاعات‌ دیگر را  از طریق وب سایت خود به معرض نمایش بگذارند.

۳- طراحی سایت رستوران در‌‌‌ تهران

امروزه‌ خیلی از رستوران ها می‌توانند از طریق وب سایت‌خود امکانات رستوران ، منو ، تاریخچه ، عکس های رستوران و غذاها و کلی اطلاعات در مورد رستوران را در‌ وب سایت خود قرار بدهند. همچنین می‌توانند یک صفحه از وب سایت خود‌را به منو اختصاص بدهند و‌ از‌‌طریق QR Code منو دیجیتالی رستوران خود را داشته باشند.

۴- طراحی سایت مراکز تفریحی در‌‌‌ تهران

مراکز تفریحی‌ نیز از طریق وب سایت در تهران به راحتی می‌توانند امکانات خود‌ را به مخاطبین معرفی کنند و عکس‌ها ، اخبار‌‌ ، رویدادها و‌ کلی مطالب  مورد نیاز خود را به اطلاع مخاطبین‌ خود برسانند.

طراحی وب سایت مراکز تفریحی شامل :

۱- طراحی سایت شهر بازی

۲- طراحی سایت استخر‌ 

۳- طراحی سایت باغ وحش 

۴- طراحی سایت موزه 

۵- طراحی سایت سیرک

۷- طراحی سایت باشگاه بیلیارد

۸- طراحی‌ سایت ورزشی‌ تفریحی

۵- طراحی سایت سالن زیبایی در‌ تهران

سالن های زیبایی می توانند از طریق وب سایت سالن زیبایی خود کلیه خدمات را همراه با عکس‌ های نمونه خدمات که انجام می دهند به معرض نمایش قرار دهند.می توانند اخبار سالن مانند تخفیف ویژه یا خدمات جدید‌ را از‌طریق وب‌سایت به مراجعه کنندگان خود اعلام کنند. همچنین مطالب مهم و مقالات مربوط به زیبایی را برای جلب توجه کردن مخاطبین در سایت قرار دهند.

۶- طراحی سایت وکیل (طراحی سایت وکالت در تهران)

وب سایت می‌تواند بهترین ابزار برای معرفی وکلا باشد. که می‌توانند بیوگرافی و موفقیت پرونده های خود را نیز در‌ وب سایت اختصاصی‌خود به معرض نمایش قرار‌دهند.
همچنین می‌توانند اخبار روز حقوقی و مطالب و‌مقاله های به‌روز‌ را‌ روی سایت خود انتشار دهند تا مخاطبین از آنها استفاده کنند و‌ سبب ایجاد ارتباط بین مخاطب و وکیل باشد.
 

۷- طراحی سایت‌ نمایش محصول در تهران

فروشگاه ها یا‌شرکت‌ هایی که تنوع محصولات‌زیادی دارند و هدف آنها معرفی کلیه محصولات‌ خود با‌مشخصات کامل می باشند از‌طریق وب سایت نمایش محصول می‌توانند به راحتی محصولات خود را‌ در‌‌ دید مخاطبین قرار‌‌داده ‌و‌ همچنین آنها‌ را می‌توانند به روز‌رسانی کنند.

۸- طراحی‌ سایت فروشگاهی‌ در تهران (طراحی فروشگاه اینترنتی در‌ تهران)

فروشگاه هایی که در نظر دارند محصولات خود را اینترنتی بفروشند می‌توانند با طراحی وب سایت فروشگاهی خود محصولات خود را با عکس‌و‌مشخصات کلی ،جزئی و‌فنی در‌ وب سایت خود‌‌‌ قرار‌ بدهند و همچنین آنها را به روز کنند و مخاطبین هم بتوانند آنلاین خرید خود را انجام دهند.