در حال بارگیری...

پیش به سوی داهاتو

داهاتو در زبان کردی به معنی آینده می باشد. در واقع تیم داهاتو، رونق کسب و کار شما در آینده را در فضا مجازی مهیا می کند.

اگر شما کسب وکاری می خواهید شروع کنید یا اینکه به کسب و کار خود می خواهید رونق دهید ، فضای مجازی این روز ها بستری مناسبی می باشد. شما از طریق فضای مجازی با کمترین هزینه نسبت به روش های سنتی بیشترین بازخورد را می توانید داشته باشد.

خدمات داهاتو را با دقت مطالعه کنید و در هر زمینه سوالی پیش آمد مشاورین داهاتو به صورت رایگان به شما کمک می کنند که نقشه راه خود را پیدا کنید.

برای مشاهده کلیه خدمات داهاتو کلیک کنید.

سفارش طراحی سایت در مهاباد

تمامی عزیزان از شهرهای کردستان می توانند برای طراحی سایت در مهاباد و شهرهای اطراف با شرکت ما ارتباط برقرار نموده و از طریق شماره ها یا ایمیل اعلام شده و فرم تعبیه شده در صفحه تماس با ما مشاوره رایگان دریافت نمایند لذا برای سفارش طراحی سایت در مهاباد و دیگر شهرها نیز میتوانید از وب سایت داهاتو اقدام نمائید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 77 422 422 - 044  و یا ایمیل info@dahatu.net  تماس بگیرند.

سفارش طراحی سایت مهاباد

شرکت طراحی وب داهاتو در تمامی مهاباد و شهرهای اطراف  مثل ارومیه ، بوکان ، میاندواب ، نقده ، سنندج ، تبریز خدمات ذیل را ارائه می دهد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت خبری

طراحی سایت اپلیکیشن موبایل

طراحی سامانه و پورتال

برنامه نویسی و طراحی نرم افزار سفارشی در مهاباد

خدمات هاستینگ و اجاره سرور

سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو

و خدمات متنوع دیگر که عزیزان ساکن در مهاباد میتوانند این خدمات را بگیرند.

در هر کشوری فروشگاه اینترنتی و وب سایت ها جای خود را باز کرده اند و در حال حاضر طراحی سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی یک نیاز محسوب می شود. برای طراحی فروشگاه اینترنتی امکاناتی نظیر سبد خرید، درگاه پرداخت، محصولات، گالری تصاویر، فروش اینترنتی و دیگر ابزارهای پرداخت آنلاین، نظرات مشتریان، بلاگ و… را باید در نظر گرفت.

 

 

سفارش طراحی وب سایت

شرکت پیشگام داهاتو روشن موکریان در زمینه طراحی سایت در مهاباد فعالیت می کند. البته علاوه بر طراحی سایت در مهاباد، دیجیتال مارکتینگ ، مدیریت اینستاگرام ، سئو ، طراحی لگو به صورت حرفه ای هم جزء خدمات داهاتو می باشد.

داهاتو علاوه بر تهران در، مهاباد نیز دفتر مشاوره برای همکاری دارد و عزیزانی که در مهاباد یا شهرهای اطراف هستند و تمایل دارند، حضوری از مشاوره رایگان ما ، برای کسب و کار خود بهره مند شوند ، می توانند با هماهنگی قبلی مراجعه نمایند. 

ما آینده کسب و کار شما را روشن خواهیم کرد.

پیش به سوی داهاتو

برای سفارش طراحی سایت در مهاباد کلیک کنید

برای سفارش طراحی سایت در تهران کلیک کنید